TRANSKIT, kamiónová doprava a preprava tovaru Nemšová

V súčasnosti sa považujeme za odborníkov na expresné prepravy – najmä rýb.

TRANSKIT, kamiónová doprava a preprava tovaru Nemšová

TRANSKIT, služby v autodoprave a logistike Nemšová

V súčasnosti sa považujeme za odborníkov na expresné prepravy – najmä rýb.

Adresa: Odbojárov 183/5, 91441 Nemšová
Telefón:+421 0905 573 399
E-mail:transkit@transkit.sk

VOZIDLÁ
Vlastníme nové vozidlá, ktoré sú sledované cez satelit. Je možné zákazníkom poskytnúť prístup k on-line sledovaniu vozidiel.

NÁVESY
Návesy sú zabezpečené proti vstupu cudzích osôb. Disponujeme dvojkomorovými a dvojmotorovými návesmi s možnosťou on-line sledovania polohy a teploty.

MRAZIARENSKÝ TOVAR
Naše vozidlá umožňujú prepravu nákladu s dvoma teplotami (CHEREAU THERMOKING). On-line sledovanie teploty v jednotlivých zónach je možné poskytnúť zákazníkovi.

ŠOFÉRI
Každé vozidlo je obsadené 2 šoférmi, vďaka čomu sme schopní prejsť 1400 km za cca 20 hodín!. Obmedzenia sú dané časom nákladky.

SKLADOVANIE
Ponúkame možnosť uskladnenia mraziarenského tovaru v Taliansku. Po kompletizácii nákladky je možné tovar rozviesť po Slovensku.
Informácie a cenník na vyžiadanie.

BEZPEČNOSŤ
Vďaka nepretržitému sledovaniu vozidiel i návesov máme vždy aktuálne informácie o ich polohe. Zabezpečenie a poistenie sú samozrejmosťou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.